Den otevřených dveří ve firmě REMET networkerka zvládla na jedničku!

 

Dne 21.11. 2015 u příležitosti 25. výročí založení společnosti REMET a 20. výročí převzetí společnosti Kovolit se konal Den otevřených dveří. 

Společnost Remet se zabývá zpracováním kovového šrotu a přeměnou v hliníkové slitiny a kovové polotovary. Na českém trhu působí již od roku 1990. V současnosti je REMET, spol. s r.o., největším výrobcem slévárenských slitin hliníku v České republice.

 

Jak probíhal den otevřených dveří?

Tato akce se konala od 10 hodin, přičemž v 10:30 všechny účastníky přivítala moderátorka Gabriela Mrkvicová. Následovaly komentované prohlídky společnosti v malých skupinkách a účastníci měli možnost navšítívit také autosalon PEUGEOT RM servis a využít nabídku testovacích jízd a simulátor F1.

Připraven byl také zábavný program pro děti i dospělé, který koordinovala i moderovala slečna Mrkvicová.

 

Činnost moderátorky - networkerky?

Ještě před konáním akce poskytla networkerka kontakt na fotografa, kouzelníka a pomohla s koordinací celého programu. V průběhu konání dne otevřených dveří se vžila do role moderátorky.

Při posezení u pohoštění seznamovala hosty s historií společnosti a celkovým programem. Zajímavostí bylo, že ve stejném chvíli musela moderovat ve dvou od sebe vzdálených místnostech. Což byla i pro networkerku nová zkušenosti. 

I té se zhostila výborně a díky jejímu pozitivnímu a usměvavému vystupování byla atmosféra přátelská.

 

Po celou dobu měla networkerka na sobě firemní tričko společnosti REMET. Výběr několika fotografií z akce naleznete ve fotogalerii tohoto článku.

 

Reference od pořadaletů akce

"Bezesporu je Gabriela Mrkvicová velmi přirozená, vtipná a pohotová řešit jakoukoli změnu v programu. S Gábinou již pracujeme podruhé. Poprvé jsme se setkali na Halloweenském večírku na Brněnské přehradě. Musím říci zde dostala nelehký úkol odmoderovat stále se měnící program, a to jak pro děti tak i pro dospělé.

Nicméně vše proběhlo s absolutní lehkostí a úsměvem. V podstatě nikdo nepoznal, že některé věci vůbec nebyly v plánu. Všichni se výborně bavili. Navíc mi byla velmi nápomocna při samém tvoření akce. Pomohla mi sehnat a dovymyslet doprovodný program, což bylo pro mne velkým přínosem i úlevou.

Nezbývá mi nic než ji doporučit a doufám, že se s ní dále potkáme na dalších námi pořádaných akcích."  Tuto referenci nám poskytla po konání akce paní Petra Marečková, která akci Den otevřených dveří ve společnosti REMET organizovala.

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Další příspěvky
Please reload