Cinkání skleniček, cinkání medailí, smích, hokejky, dresy, kalendáře Nadačního fondu komenta... Ne, to není popis VIP zóny hokejového zápasu HC KOMETA. To restaurant Signature oslavil své 3.narozeniny! A ani letos si tuto akci Gabriela Mrkvicová  rozhodně nenechala ují...

Brněnská Xarena Slatina Badminton byla 16. listopadu místem, kde se již po sedmé konal badmintonový turnaj Ligy vozíčkářů. Tentokrát po boku české jedničky v tomto sportu, po boku Adama Mendreka. 

Představte si ideální sobotní den, během kterého se vám podaří propojit n...

"Je třeba si jasně dokázat, že začít sám u sebe a uvědomit si své JÁ, je to nejdůležitější. Jedině zdravě a správně fungující HLAVA může vst a motivovat celé TĚLO, respektive firmu."

Také vám tato věta dává smysl a nutí vás pokyvovat hlavou? Samozřejmě, že konference by...

Hledáte moderátorku s citlivým a lidským hlasem, která zachová úroveň a profesionalitu, a zároveň nezkazí žádnou zábavu? Takovou, která z potenciálního průšvihu udělá vtípek a podtrhne atmosféru akce? Pak už nemusíte hledat. Našli jste. Stejně jako organizátorky benefi...

Moderátorka a networkerka Gabriela Mrkvicová se ráda zapojí a ještě raději podpoří věci, které mají skutečný a hlubší smysl. Již po čtvrté proto moderovala benefiční turnaj na podporu Ligy vozíčkářů. Ostatně sama Liga vozíčkářů razí heslo, že každý má svůj potenciál. T...

Udělejme si společně malý, ale rozhodně zajímavý a cenný výlet do minulosti. Věděli jste, že Gabriela Mrkvicová je kromě skvělé moderátorky a úspěšné networkerky i výbornou přednášející s uměním rozesmát celé publikum? Přesvědčit se ostatně můžete sami na konci tohoto...

Please reload

18vteřinová vizitka

S čím Vám mohu pomoci

Kdo je networkerka?

Rozhovor pro KISS Hády

2. díl Jízdy s úspěšnými: Jak získávat kontakty na základě osobní značky?

Networkingový seriál Gabriely Mrkvicové

ŘEKLI O MNĚ

Marcel Janák

Spoluprácu určite vrelo odporúčam. Je to profesionálka, človek s neskutočnou energiou a s kontaktami naprieč celým spektrom oborov. Určite odporúčam navštíviť akcie jej networkingového klubu Smart Network, kde zažijete super atmosféru ale hlavne získate kopec nových kontaktov na zaujímavých ľudí. 

Natálie Hynková

Gabča je výborná a velmi výřečná moderátorka - na jejích akcích se nenudím. Kdo nezažije Gabrielu jako moderátorku ten neví co je zábava na akcí. Skutečně živý a humorný styl zábavy.

Čmelka Ája

Když hledáte moderátora na naprosto specifickou akci, je to vždy tak trochu sázka do loterie, protože to prostě nemusí dopadnout dobře a celá akce může ztratit svou atmosféru. Pro náš benefiční festival ŽENY SOBĚ je moderátor velmi důležitý. Hledaly jsme člověka, který nejen "zapadne", ale hlavně se nechá strhnout atmosférou, dokáže dodržet program a ukočírovat všudypřítomné proudící emoce. Jsme velmi rády, že volba padla právě na Gábi. Její projev byl milý ale i zábavný, tančila a smála se s námi, převlékla se do šatů jedné z vystavovatelek a obula do barefootů.. a ačkoliv jsme jí s přípravou na festival prakticky nepomohly, velmi dobře si poradila - i díky ní si každý z vystavovatelů i návštěvníků z akce odnesl skvělý zážitek.
Takže pokud hledáte člověka, který umí nejen zaujmout, ale hlavně strhnout dav a z případných "průšvihů" vytvořit dobrý vtípek, je právě Gábi tou nejlepší volbou! Velmi se těšíme na další ročník festivalu s 🎙mikrofonem ve Tvé ruce, Gábi 💖 Děkujeme, Ženy v akci z.s.

Tereza Hledíková

Minulý týden jsem se zúčastnila workshopu Řekni to do minuty u Gábi a bylo to moc fajn. :-) Naučila jsem se, jak se efektivně představit, aniž by to bylo zbytečně dlouhé a přitom to obsahovalo vše potřebné a zaujalo to mé okolí.
Gábi byla skvěle naladěná a podávala vždy velice konstruktivní kritiku a hned dávala tipy, jak zlepšit naše nedostatky.
Vřele doporučuji všem! Dobře se představit se hodí i jinde než jen na business akcích.

Kateřina Schlosserová

Velmi mi marketingově pomohl workshop "Řekni do minuty vše" který jsem absolvovala. Bylo to zatím nejefektnější marketingové školení co jsem kdy zažila. Dostala jsem spoustu praktických rad, které jsem hned uvedla do praxe. Vytvořila jsem hned druhý den úspěšnou vizitku, místo původních 4 vizitek. Zjistila jsem, že mám skvělý příběh loga a naučila se jasně, stručně a vtipně představovat v 1 minutě. Byla to skutečná "pracovní dílna" - workshop, kde jsme všichni vytvořili spoustu nových věcí, postojů a návyků. Děkuji moc.